MEBLE TAPICEROWANE/Łóżka

Łóżko Columbia

łóżko luksusowe z tapicerowanymi panelami

Łóżko Columbia

Luksusowe łóżko z tapicerowanymi panelami ściennymi

Łóżko o dekoracyjnym, tapicerowanym wezgłowu w kształcie mocno zaoblonych paneli, które mogą być w układzie pionowym lub poziomym (istnieje możliwość pokrycia całej ściany tapicerowanymi panelami).
Konstrukcja łóżka wykonana jest z drewna bukowego oraz sklejki. Wezgłowie składa się z pianki wysokoodbojnej oraz włókniny, całość łóżka pokryta tapicerką gładką, wzorzystą lub skórą. Nóżki metalowe czarne podklejone są filcem aby uniknąć uszkodzenia podłogi.

Łóżko standardowo wyposażone jest w stelaż pod materac, wykonany z metalowej ramy oraz drewnianych listewek. 

Dostępna również wersja łóżka z pojemnikiem na pościel - poprzez zastosowanie podnośników pneumatycznych umożliwiających podnoszenie stelaża wraz z materacem (maks. waga materaca to 35 kg) - wówczas rama łóżka jest obniżona do podłogi.

Do każdego łóżka z naszej oferty dostępny jest wysokojakościowy materac bonellowy w następujących rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. 

Dostępny także Columbia panel ścienny z otwieraną pufą, która może służyć za schowek - idealne rozwiązanie do przedpokoju, hallu wejściowego, garderoby.