MEBLE TAPICEROWANE/Łóżka

łóżko Dorado

łóżko nowoczesne do sypalni

Łóżko Dorado

Luksusowe łóżko z tapicerowanym wezgłowiem o efekcie 3D 

Łóżko do sypialni, którego konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego oraz sklejki. Wezgłowie wykonane z pojedynczych elementów - kwadratów lub prostokątków - każdy element jest indywidualnie tapicerowany. Całość łóżka pokryta tapicerką gładką, wzorzystą lub skórą.

Nóżki metalowe czarne niewidoczne - zapewniają efekt lewitowania - unoszenia się łóżka w powietrzu. Nóżki podklejone są filcem aby uniknąć uszkodzenia podłogi.

Łóżko standardowo wyposażone jest w stelaż pod materac, wykonany z metalowej ramy oraz drewnianych listewek. Rozmiar wezgłowia i kształt może być dowolny. Wezgłowie montuje się do ściany za pomocą łączników i wymaga to wiercenia w ścianie. 

Dostępna również wersja łóżka z pojemnikiem na pościel - poprzez zastosowanie podnośników pneumatycznych umożliwiających podnoszenie stelaża wraz z materacem (maks. waga materaca to 35 kg) - wówczas rama łóżka jest obniżona i nie ma efektu unoszenia się łóżka w powietrzu.

Do każdego łóżka z naszej oferty dostępny jest wysokojakościowy materac bonellowy w następujących rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.