MEBLE TAPICEROWANE/Łóżka

łóżko Sagitta

sagitta.jpg

Łóżko Sagitta

Luksusowe łóżko z tapicerowanym wezgłowiem 

Łóżko o dekoracyjnym, pikowanym wezgłowiu wykonanym z kilkudziesięciu wykrojonych kwadratów, dodatkowo rozszytych i pikowanych bez użycia guzików. Konstrukcja łóżka wykonana jest z drewna bukowego oraz sklejki. Wezgłowie składa się z pianki wysokoodbojnej oraz włókniny, całość łóżka pokryta tapicerką gładką, wzorzystą lub skórą. Wezgłownie dostępne jest w dwóch wysokościach: 102 lub 119 cm. Sagitta to mebel doskonały do wnętrz dużych i wysokich, w których wysoki zagłówek doskonale się prezentuje.

Nóżki metalowe czarne niewidoczne - zapewniają efekt lewitowania - unoszenia się łóżka w powietrzu. Nóżki podklejone są filcem aby uniknąć uszkodzenia podłogi.

Łóżko standardowo wyposażone jest w stelaż pod materac, wykonany z metalowej ramy oraz drewnianych listewek. 

Dostępna również wersja łóżka z pojemnikiem na pościel - poprzez zastosowanie podnośników pneumatycznych umożliwiających podnoszenie stelaża wraz z materacem (maks. waga materaca to 35 kg)  - wówczas rama łóżka jest obniżona i nie ma efektu unoszenia się łóżka w powietrzu.

Do każdego łóżka z naszej oferty dostępny jest wysokojakościowy materac bonellowy w następujących rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. 

Wzór pikowania wezgłowia w łóżku Sagitta