meble hotelowe Kraków

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w produkcji mebli tapicerowanych przeznaczonych dla wymagających Klientów. Meble wytwarzamy tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi - stolarskimi i tapicerskimi


W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów mebli zaprojektowanych z niebywałą starannością i zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Jako jedyna firma w branży produkujemy meble patchworkowe z wykorzystaniem modeli mebli zaprojektowanych specjalnie do tego typu tapicerek. Realizujemy także zlecenia hoteli i restauracji na meble nietypowe wg indywidualnych projektów.

W produkcji stosujemy skóry i tkaniny pochodzące od najlepszych włoskich dostawców. Komponenty użyte do produkcji mebli to wysokiej jakości sklejka, drewno dębowe i bukowe, wysokoodbojne pianki i stal nierdzewna. Wzory mebli opracowujemy przy współpracy z najlepszymi projektantami z branży. Zajmujemy się także wdrażaniem do produkcji oraz produkcją nowopowstałych projektów na zamówienie polskich projektantów oraz firm meblowych.  

Produkowane przez meble posiadają tytuł "Made in Małopolska"

Zapraszamy do naszch salonów w Nawojowej (Nowym Sączu) oraz w Krakowie.

 

Zapraszamy do współpracy projektantów, którzy mają nietuzinkowe pomysły na meble tapicerowane