MEBLE TAPICEROWANE/Łóżka

łóżko Drops

łóżko nowoczesne młodzieżowe

Łóżko Drops

Łóżko z tapicerowanym wezgłowiem w kształcie kół

Łóżko do sypialni, którego konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego oraz sklejki. Boki łóżka, z wszyskich czterech stron wykonane są z desek, co sprawia, że łóżko może być dostawione do ściany wzdłuż krótszego lub dłuszego boku, może też stać na środku pokoju. Tapicerowane wezgłowie w kształcie kół wykonane jest z pianki wysokoodbojnej oraz włókniny, całość łóżka pokryta tapicerką gładką, wzorzystą, pikowaną lub skórą.
Nóżki metalowe czarne, niewidoczne podklejone są filcem aby uniknąć uszkodzenia podłogi.

Łóżko standardowo wyposażone jest w stelaż pod materac, wykonany z metalowej ramy oraz drewnianych listewek.

Rozmiar wezgłowia (ilość kółek) może być dowolny. Wezgłowie nie jest połącze z łóżkiem, może być montowane wzdłóż krótszego lub dłuższego boku łóżka. Wezgłowie jest osobnym elementem i jest wieszane na przykręconych do ściany hakach. Dostępne również łóżko bez wezgłowia.

Dostępna również wersja łóżka z pojemnikiem na pościel - poprzez zastosowanie podnośników pneumatycznych umożliwiających podnoszenie stelaża wraz z materacem (maks. waga materaca to 35 kg).

Do każdego łóżka z naszej oferty dostępny jest wysokojakościowy materac bonellowy w następujących rozmiarach: 100x 200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.