MEBLE TAPICEROWANE/Poduszki/narzuty

Poduszki dekoracyjne

poduszki dekoracyjne

Poduszki dekoracyjne

Poduszki dekoracyjne - dodatek do sof, foteli, łóżek

Poduszki dekoracyjne to doskonały dodatek, potrafiący odmienić charakter całego wnętrza. Poduszki jakie oferujemy to produkty bardzo wysokiej jakości - produkowane są recznie, na indywidualne zamówienia Klientów. 

Poduszki posiadają wsypy uszyte tak, jak w kurtkach puchowych, czyli w komorach – sprawia to, że wkład poduszek nie zbija się, przez co poduszki nie deformują się i zawsze zachowują swój kształt. Stosowane przez nas wkłady do poduszek są kulkowe i produkowane są celowo do takiego zastosowania.

Dostępne rozmiary poduszek dekoracyjnych: 40x40, 50x50, 60x60, 25x55, 50x40 cm. 
Na zamówienie dostępne są poduszki w innych rozmiarach. Wykonujemy również poduszki oparciowe oraz siedzeniowe do kanap.

Materiały, które stosujemy do wykonywania poduszek dekoracyjny to niezwykle szeroka gama tkanin włoskich i angielskich najwyższej jakości, w tym plamoodpornych. Wybór kolorów oraz wzorów jest nieograniczony. W naszej ofercie znajdują się luksusowe, angielskie tkaniny firmy Romo. 
Do zastosowania na poduszkach dekoracyjnych szczególnie polecamy wyjątkowo dekoracyjne tkaniny z motywamy florystycznymi, tkaniny tłoczone, drukowane, także tkaniny ze złotymi i srebrnymi zdobieniami. 

Poszewki na nasze poduszki zszywamy specjalnymi nićmi wykonanymi ze stabilnych, odpornych na zmęczenie i niezwykle wytrzymałych, ciągłych włókien poliestrowych. Szwy w naszych poduszkach pozostają czyste, ponieważ są zabezpieczone przed wsiąkaniem zabrudzeń. Główka suwaka celowo pozbawiona jest uchwytu aby suwak był niewidoczny i nieuwierajcy.

 

Tkaniny dekoracyjne, z których można wykonać niezwykle ozdobne poduszki dostępne są w salonach firmowych HM Design w Nawojowej (Nowym Sączu) oraz w Krakowie.