MEBLE TAPICEROWANE/Sofy rozkładane

Sofa rozkładana Alpini

sofa rozkładana

Sofa rozkładana Alpini

Rozkładana sofa oraz rozkładany fotel

Rozkładana sofa Alpini oraz fotel Alpini to meble, które pełnią zarówno funkcję mebli dziennych - wypoczynkowych, jak również mebli do spania. Stanowią idealne rozwiązanie do pokoi młodzieżowych, gościnnych a także do małych mieszkań.

Fotel Alpni przeznaczony jest do spania jednej osoby (w razie potrzeby szerokość fotela może być węższa lub szersza, np. pod wymiar wnęki ściennej).

Sofy Alpini - w zaleleżności od preferencji - przeznaczone są do spania jednej lub dwóch osób. 

Alpini, to bardzo wygodne meble, ponieważ posiadają podwójne siedzisko, które po rozłożeniu tworzy miejsce do spania. Wewnątrz siedziska (i jednocześnie miejsca do spania) znajduje się wbudowany materac posiadajacy w środku sprężyny bonellowe oraz piankę wysokoodbojną, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Niskie drewniane nóżki występują w różnych kolorach. Sofa dostępna w tkaninie gładkiej, wzorzystej, pikowanej lub w skórze. 

Unwersalna forma wzornicza sofy Alpini sprawia, że pasuje do wnętrza, niezależnie od jego stylu. Indywidualnego charakteru można dodać sofie poprzez kolorowe poduszki, które można u nas zamówić w różnych wielkościach i kolorach.