MEBLE TAPICEROWANE/Łóżka

Łóżko Pavo

łóżko z wysokim pikowanym zagłówkiem

Łóżko Pavo

Luksusowe łóżko z wysokim tapicerowanym, pikowanym wezgłowiem 

Łóżko polecane do dużych sypialni, posiadajace wysokie dekoracyjne, pikowane wezgłowie, wykonane z kilkudziesięciu wykrojonych rombów, pikowanych bez użycia guzików. Standardowa wysokość wezgłowia wynosi 150 cm i może być wyższa. Konstrukcja łóżka wykonana jest z drewna bukowego oraz sklejki. Wezgłowie składa się z pianki wysokoodbojnej oraz włókniny, całość łóżka pokryta tapicerką gładką, wzorzystą lub skórą. Nóżki metalowe czarne niewidoczne - zapewniają efekt lewitowania - unoszenia się łóżka w powietrzu. Nóżki podklejone są filcem aby uniknąć uszkodzenia podłogi.

Łóżko standardowo wyposażone jest w stelaż pod materac, wykonany z metalowej ramy oraz drewnianych listewek. Dostępna również wersja łóżka z pojemnikiem na pościel - poprzez zastosowanie podnośników pneumatycznych umożliwiających podnoszenie stelaża wraz z materacem (maks. waga materaca to 35 kg) - wówczas rama łóżka jest obniżona i nie ma efektu unoszenia się łóżka w powietrzu.

Do każdego łóżka z naszej oferty dostępny jest wysokojakościowy materac bonellowy w następujących rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. 

Wzór pikowania wezgłowia w łóżku Pavo