Viola Śpiechowicz
  • Zobacz fotel i tkaniny zaprojektowanie przez Violę Śpiechowicz specjalnie dla nas: tutaj
  • Więcej na temat projektów i twórczości Violi Śpiechowicz na stronie internetowej www.violaspiechowicz.com
AZE Design

Anna Kotowicz - Puszkarewicz i Artur Puszkarewicz

AZE Design czyli Anna Kotowicz - Puszkarewicz i Artur Puszkarewicz to wszechstronni projektanci, których prace prezentowane były na wielu polskich i zagranicznych wystawach. Swoją drogę projektową określają mianem designu świadomego. Inspirują ich codzienne sytuacje oraz zwykłe życie. W swoich projektach sięgają zarówno po stare techniki rękodzielnicze, jak i najnowsze technologie.

Oyster

Pracownia projektowa Oyster czyli Wojciech Barański i Mikołaj Wojtkowiak.
Pracownia Oyster zajmuje się wzornictwem przemysłowym - projektują meble, opakowania, lampy. Tworzą oprawę scenograficzną wydarzeń specjalnych oraz imprez artystycznych. W codziennej pracy inspiruje ich życie - zmiany społeczne, ludzie oraz współczesne technologie. W swojej pracy łączą twórcze ambicje z dobrze pojętym realizmem.
  • Więcej o twórczości pracowni projektowej Oyster www.oyster.pl
AZE Design

Anna Szuflicka

Anna Szuflicka urodziła się w Nowym Sączu. Studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz, warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Anna projektuje produkty i przestrzenie. Zawodowo, z pasji i z miłości. Lubi to co proste, naturalne i funkcjonalne. Prowadzi własną procownię projektową.

Maciej Hronowski

Maciej Hronowski jest absolwente, wydziału architektury wnętrz Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie. Projektant wnętrz, mebli, stoisk targowych, iluminacji oświetlenia architektury. Pracuje jako niezależny projektant, współpracuje m. in. z firmą ITAVELUTTI oraz ITALPELLE projektując stoiska targowe, dbając o dobór kolekcji tkanin.

Małgorzata Twardowska - Chociemska

Małgorzata Twardowska-Chociemska ukończyła wydział architektury Politechniki Krakowskiej. Pracuje jako niezależny projektant. Od 2011 roku prowadzi pracownię projektową Gosssdesign. W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom ponadczasowy i wyrafinowany charakter. Projektowanie opiera na dogłębnej analizie funkcjonalności proponowanych rozwiązań, biorąc pod uwagę obowiązujące trendy.

Katarzyna Malec

Magister Sztuki, pełna pasji do kreatywnego, świadomego projektowania,
poświęciła mu całe życie zawodowe. Wielostronny talent, doświadczenie i zainteresowanie.
Katarzyna Malec wykazuje się kreatywnym sprytem we wszystkich aspektach ``designu`` od transportu miejskiego po sztućce domowe.
  • Katarzyna zaprojektowała dla nas fotele On oraz Off.

Anna Oleksy

Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Stworzyła własną pracownię projektową AA ARCHITECTS, aby móc w pełni realizować swoje marzenia. Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko zależy od naszego podejścia do życia i chęci.