Viola Śpiechowicz
  • Zobacz fotele zaprojektowane w tkaninach Violi Śpiechowicz: Scutum, Serpens, Scorpius i Vela.
  • Więcej na temat projektów i twórczości Violi Śpiechowicz na stronie internetowej www.violaspiechowicz.com
AZE Design

Anna Kotowicz - Puszkarewicz i Artur Puszkarewicz

AZE Design czyli Anna Kotowicz - Puszkarewicz i Artur Puszkarewicz to wszechstronni projektanci, których prace prezentowane były na wielu polskich i zagranicznych wystawach. Swoją drogę projektową określają mianem designu świadomego. Inspirują ich codzienne sytuacje oraz zwykłe życie. W swoich projektach sięgają zarówno po stare techniki rękodzielnicze, jak i najnowsze technologie.

Maciej Hronowski

Maciej Hronowski jest absolwente, wydziału architektury wnętrz Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie. Projektant wnętrz, mebli, stoisk targowych, iluminacji oświetlenia architektury. Pracuje jako niezależny projektant, współpracuje m. in. z firmą ITAVELUTTI oraz ITALPELLE projektując stoiska targowe, dbając o dobór kolekcji tkanin.
  • Maciej jest autorem projektu fotela z podnóżkiem '70.

Małgorzata Twardowska - Chociemska

Małgorzata Twardowska-Chociemska ukończyła wydział architektury Politechniki Krakowskiej. Pracuje jako niezależny projektant. Od 2011 roku prowadzi pracownię projektową Gosssdesign. W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom ponadczasowy i wyrafinowany charakter. Projektowanie opiera na dogłębnej analizie funkcjonalności proponowanych rozwiązań, biorąc pod uwagę obowiązujące trendy.
  • Dla nas Małgorzata Twardowska-Chociemska zaprojektowała fotel Uszatek, panele ścienne Drops oraz pufę Kwiatek.

Katarzyna Malec

Magister Sztuki, pełna pasji do kreatywnego, świadomego projektowania,
poświęciła mu całe życie zawodowe. Wielostronny talent, doświadczenie i zainteresowanie.
Katarzyna Malec wykazuje się kreatywnym sprytem we wszystkich aspektach ``designu`` od transportu miejskiego po sztućce domowe.
  • Katarzyna zaprojektowała dla nas fotele ON, OFF, Roma oraz sofę modułową Roche.

Anna Oleksy

Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Stworzyła własną pracownię projektową AA ARCHITECTS, aby móc w pełni realizować swoje marzenia. Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko zależy od naszego podejścia do życia i chęci.
Anna zaprojektowała dla nas serie taboretów Tabit oraz wiele indywidualnych projektów mebli do wnętrz hotelowych, m.in. do hoteli: Heron w Gródku n/Dunajcem, Meta w Szczyrku, Krynica w Krynicy oraz Wolin w Międzyzdrojach.